0
0
0
0
Каталог товарів
Чому з нами краще:
На ринку 25 років

Компанія зареєстрована в 1996 році

Зареєстрована торгова марка

Власне виробництво

Великий склад МДФ. Виготовлення за розмірами замовника.

Доставка і монтаж

Професійний монтаж і доставка по Україні

Що таке Експопанелі?

Експопанели® (ЕП) - універсальне торгове і виставкове обладнання для магазинів з продажу одягу, взуття, смартфонів і аксесуарів до них, галантереї, спорттоварів, книг, автозапчастин, рибальських снастей і т.п.

Виробник Експопанелі - Альянс-Дельта (м.Київ) з ​​зареєстрованою торговою маркою.

Найближчі родичі Експопанелі - Економпанель, Slatwall, Slotwall, Spacewall і інші.

Матеріал для виготовлення Експопанелі - плити МДФ ламіновані з одного або двох сторін.

Вага 1м2 Експопанелі з кроком пазів 100мм становить приблизно 12кг.

Колір ламінату МДФ - Білий, Світлий Дуб, Горіх, Сірий, Срібло (металік), Чорний, Клен, Сосна, Бежевий, Дуб Сонома, Дуб Нельсон.

Пази в Експопанелі (Т- і Штрих-паз), використовуються для установки навісних деталей для демонстрації товару (навішування), в т.ч. гачки, кронштейни, вішалки, полиці акрилові, полки з МДФ і інші.

Алюмінієві вставки в Т-паз необхідні для збільшення навантаження на Т-паз (приблизно до 35кг.), А пластикові з ПВХ - до 15кг.

Для панелей зі Штрих-пазами вставки не потрібні, при цьому можливе навантаження на 1 (один) з зазвичай 3-х Штрих-пазів в ряду до 12кг.

Зазначені значення про навантаження на пази Експопанелі є рекомендованими, а не граничними.

Ціна товару з Штрих-пазами на перший погляд дорожче, ніж Експопанелі з Т-пазами, але першим не потрібні Вставки в Т-пази і в цілому їх придбання обходиться приблизно на 25-50% дешевше. Тому в нашому каталозі ці товари називаються Економпанелі з Штрих пазами.

Монтаж Експопанелей може здійснюватися безпосередньо до стіни (цегляною, бетонною, гіпсокартонної) або встановлюватися в алюмінієві стійки, торгово-виставкові стенди (ТВС) і острівні стенди.

За погодженням з виробником можливе виготовлення нестандартних розмірів і виконань Експопанелей.